Aşkın ışıltısı cildinize yansısın

Aşkın ışıltısı cildinize yansısın

Mum ışığında romantik bir yemek, en göz alıcı ve şık kıyafetler, büyüleyici parfüm kokusu… Yılın en romantik günü olan 14 Şubat Sevgililer Günü için tüm detaylar düşünüldü fakat sevdiğiniz kişiyi mutlu etmek ve şımartmak için hâlâ o farklı hediyeye karar veremediniz. Bu sene sevdiğiniz kadına ya da erkeğe güzellikle ilgili bir hediye vermeye ne dersiniz?

Aşkın ışıltısı cildinize yansısın

“Daha canlı, parlak, genç ve pürüzsüz”

Anti-aging uygulamaları arasında yerini sağlamlaştıran mezoterapi yöntemlerinden biri olan ve etkisini ilk seansta gösteren Paris ışıltısı ile sevdiğiniz kişinin cildi sadece eskisinden daha canlı görünmeyecek, aynı zamanda zamanı da geri sarmasını sağlayacaksınız. Son dönemin en popüler uygulamalarından biri olan Paris ışıltısı hakkında açıklama yapan Dr. Ezgi Karavelioğlu, “Paris ışıltısında, nemlendirici özelliğe sahip hyaluronik aside ek olarak 59 cilt canlandırıcı etken madde bulunuyor. Özellikle hyaluronik asit, 12 adet vitamin kolajen sentezini uyarıp, serbest radikalleri nötralize ediyor. 24 adet aminoasit proteinlerin elastin ve kolajen üretimine yardımcı oluyor ve koenzimler ile nükleik asitler, metabolik reaksiyonları uyarıyor. Mineraller de hücre metabolizmasındaki dengeyi sağlarken, içeriğinde bulunan antioksidan özelliğe sahip glutatyon da aşırı serbest radikallerle savaşıyor. Böylece cilt eskisinden daha canlı, parlak, genç ve pürüzsüz bir görünüme görüşüyor” diyor.

Ciltteki ince çizgiler, elastikiyet kaybı, nemsizlik, cansız ve donuk görünüm gibi problemlerde de etkisini gösteren Paris ışıltısı, güneş ışınlarına bağlı ultraviyole hasarını onarmak, hücresel yaşlanmayı geri çevirmekte de etkili. Yüz dışında dekolte bölgesi, el ve kol gibi yaşlanma belirtilerinin göründüğü yerlerde de rahatlıkla uygulanabilen Paris ışıltısı, 7-10 gün arayla 3-4 seans uygulanıyor ve ilk seansta anında etkisini gösteriyor.

Dr. Ezgi Karavelioğlu ile Paris Işıltısı’nı konuştuk

Kaynak: iceriksistemi.com

Bir cevap yazın