Beşiktaş, Nadiem Amiri’yi Knedi Gündemi İçerisine Aldı

Beşiktaş, Nadiem Amiri’yi Knedi Gündemi İçerisine Aldı

Beşiktaş takımı, orta saha içerisine takviye peşinde… Siyah-beyazlı olan ekip, Almanya Bundesliga temsilcisi olarak yer almakta olan Bayer Leverkusen forması giymekte olan ve aynı zmaanda da orta saha oyuncusu olarak yer almakta olan Nadiem Amiri için şimdiden harekete geçti.

Beşiktaş takımı, Josef de Souza’nın sakatlığının hemen sonrasında Valerien Ismael’in orta sahaya yapacağı takviye istemesi üzerine de birtakım transfer görüşmelerini hızlandırdı.

Siyah-beyazlılar, Bayer Leverkusen ile yaptmış oldukları sözleşmeye 2024 yılı içerisinde son vermiş olacak. 25 yaşında olan Nadiem Amiri ismini de kendi gündemi içerisine aldı.

2019 senesinde Hoffenheim’dan Bayer Leverkusen’e toplamda 9 milyon Euro bonservis ile transfer olan Amiri, 5 kez boyunca Alman Milli Takım formasını giydi. Kariyerinde ise resmi bir şekilde olması şartı ile beraber toplamda 298 adet karşılaşmaya çıkan Amirı, 32 adet gol atmış olup, 28 adette asist yaptı.

Geçen sezon içerisinde kiralık olarak Genoa’da oynamış olan Nadiem Amiri, İtalyan temsilcisinde toplamda 13 adet maçta 1 adet asist yaptı.

2022 ve 2023 lig sezonu içerisinde yer alacak olan her spor dalında, tüm maç ve müsabakalar ile ilgili tüm detaylar da bonus veren siteler içerisinde yerini alacak. Bu bonus veren siteler ise internet üzerinde bahis siteleri üzerinden erişime açılmış olarak yer almış olacak.

Bir cevap yazın