Beşiktaş’tan Şok Transferler! Önce Rıdvan Yılmaz Şimdi Kartal Kayra Yılmaz! Yılmaz’lar Glasgow Rangers’ta Buluşuyor

Beşiktaş’tan Şok Transferler! Önce Rıdvan Yılmaz Şimdi Kartal Kayra Yılmaz! Yılmaz’lar Glasgow Rangers’ta buluşuyor

Önce Rıdvan Yılmaz, şimdi Kartal Kayla Yılmaz! Yılmazlar Glasgow Rangers’ta buluşuyor. Beşiktaş aktif olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde altyapıdan kaldırılan oyuncularıyla Avrupa kulüplerinin dikkatini çeken siyah-beyazlı ekipten Rıdvan Glasgow Rangers’a transfer oldu. Rdıvan’ın ardından takım Kartal Karya Yılmaz için Beşiktaş’ın kapısını çalıyor. Yılmazlar bu transferle Rangers’ta buluşabilir.

Beşiktaş’ta yeni bir flaş transferin gelişmesi an meselesi oldu. Canlı maç izle haberine göre Glasgow Rangers, siyah-beyazlı genç sol bek Rıdvan Yılmaz’ı 6,5 milyon €’ya takıma kattı ve yine genç bir ismin peşinde. Bu nedenle İskoç ekibinin Kartal Yılmaz için Beşiktaş’ın kapısını bu kez çaldığı kaydedildi. Rangers yetkililerinin ilk olarak 21 yaşındaki ön libero ile temasa geçtiği ve şu anda Beşiktaş yönetimi ile masaya oturduğu bildirildi. Geçen sezon Ümraniye Spor’da kiralık olarak forma giyen Cartal Kayla, 2024 yılında sözleşmesi vardır.

Rıdvan Glasgow Rangers ile Resmen Anlaştı!

Rıdvan Glasgow Rangers ile anlaştı Beşiktaş, Rangers ile genç sol bek Rıdvan Yılmaz arasında sözleşme imzaladığını duyurdu. Beşiktaş, genç sol bek Rıdvan Yılmaz’ın İskoçya’da Glasgow Rangers’a resmen katıldığını duyurdu. Beşiktaş, Rıdvan Yırmaz’ın 4 milyon € ve 2.25 milyon € şartlı bonusla Rangers’a katıldığını resmen açıkladı ve 5 yıllık sözleşme imzaladı Beşiktaş ile anlaştıktan sonra Yılmaz ile görüşmeye başlayan Rangers, mutlu sona ulaştı. İskoç kulübü, yıllık net maaşı 1 milyon € olan beş yıllık bir sözleşme imzaladı.

Rangers ile anlaşan Yılmaz, ardından şunları söyledi: “Rangers kadar büyük bir takıma katılmaktan heyecan duyuyorum. Takım arkadaşlarımı tanımak için sabırsızlanıyorum. Rangers, Avrupa’nın en iyileriyle rekabet edebileceklerini gösterdi. 18 yaşında profesyonel forma giyen Yılmaz, Beşiktaş’ta 52 maçta forma giydi, 4 gol ve 7 asist yaptı.

Beşiktaş’ın Transferleri Devam Ediyor!

Beşiktaş’ta bir flaş transfer daha geliyor. Glasgow Rangers, genç bir siyah-beyazlı sol bek Rıdvan Yılmaz’ı 6,5 milyon €’ya yanlarına ekleyerek genç bir ismin peşinde koşuyor. Bu nedenle İskoç ekibinin Kartal Yılmaz için Beşiktaş’ın kapısını bu kez çaldığı kaydedildi. Rangers yetkilileri ilk olarak 21 yaşındaki ön libero ile temasa geçti ve şu anda Beşiktaş yönetimi ile bir masada oturduğu açıklandı. Geçen sezon Ümraniye Spor’da kiralık olarak forma giyen Cartal Kayla, 2024 yılında sözleşmesini kaybetti. Taraftarium24 haberine göre genç oyuncuların şu anki piyasa değeri 1 milyon Euro’dur.

Bir cevap yazın