E Sporda Heyecan Pubg İle Sürüyor

E Sporda Heyecan PUBG İle Sürüyor!

1 Eylül Perşembe günü KRAFTON, Inc., 32 takımın 250.000 dolarlık ödül havuzu ve Büyük Finallerde 16 yerden birini kazanma şansı için yarışacağı PUBG Continental Series 7 (PCS7) Avrupa Playofflarını başlatacak. E-Spor heyecanı bütün dünyada aralıksız devam ediyor, kişiler takımlarını kurmaya başladılar.

Playoff takımları Büyük Finallerde bir yer edindikten sonra, PUBG Global Championship puanları kazanma şansı için yarışacaklar veya PCS7 Europe’u kazanarak otomatik olarak PGC 2022’ye hak kazanacaklar. Günümüzün en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, dünya çapında vizyona giren ikonik anime serisi DRAGON BALL for Dragon Ball Super: SUPER HERO ile yeni bir işbirliğini duyurdu. Deneme bonusu

Bu ortaklık sayesinde Dragon Ball dünyası ve bir nesilden uzun süredir birlikte büyüyen karakterler, 2023’te PUBG MOBILE’ın geniş savaş alanına gelecek. PUBG MOBILE daha önce NEON GENESIS EVANGELION, JUJUTSU KAISEN ve ACONE gibi dünyaca ünlü diğer anime animasyon serileriyle işbirliği yapmıştı.

PUBG MOBILE, filmde Sun Wukong tarafından yok edilen Kızıl Kurdele Ordusu’nun ruhunu sürdürerek ve kişisel olarak nihai robotlar Gamma 1 ve Gamma 2’yi yaratarak bu yeni işbirliğinin ayrıntılarını açıklamaya devam edecek. İki robot Piccolo ve Gohan’a saldırmaya başlar ve kendilerine “süper kahramanlar” adını verirler. E-spor arenasında bu sene birçok alanda farklı heyecan verici müsabakalar yaşanacak ve kişiler birbiriyle mücadele edecek.

Bir cevap yazın