Elektronik Sigara Modelleri

Elektronik Sigara Modelleri

Sigaradan nefes darlığı akciğer hastalıkları ve nefes alma problemlerinden etkilenen kişilerin son çaresi elektronik sigara olarak üretilen ürünler. Elektronik sigaraların özelliği nikotin konusunda kontrol edilebilme özelliği bulunmasıdır. Nikotin kişinin isteğine göre artırılıp azaltılabilir niteliktedir. Kişiye göre uygun mg nikotin seçeneği ile ihtiyaç duyduğu nikotinin miktarını bulma şansına sahiptir. Piyasa da birçok marka elektronik sigara bulunmaktadır. Ayrıca elektronik sigaralarda farklı aromalarla çeşitlenen tatlar bulunduğundan istenilen  içime sahip elektronik sigara bulmanız mümkündür.

İQOS Elektronik Sigara

Sigara uzunluğuna sahip 3 cm uzunluğa sahip bir elektronik sigara olan İQOS elektronik sigara Heets adında ki tütün çubuklarının 350 dereye kadar yakmadan ısı vermesini sağlayan bir sigaradır.  Sigarada yanma olmadan ısıveren özellikte olan türev kimyasal maddelerin ortay çıkmasını da önlemiş olur.  Sigara içen kişilere nazaran daha az zarar görmenizi sağlar. Yapılan PMI çalışmalarından ortaya çıkan İQOS’ un en büyük avantajı da budur.   

Sevdiklerinizi Düşünen İQOS 

Sigara içen kişilerin daha az zarar görmesini sağlayan İQOS elektronik türev etrafınızdaki insanlarında sağlığını düşünerek mekân da koku oluşmasını engeller. Ellerinizde leke bırakmadan ve saç ve çevre de koku olmasını önleyerek kullanabileceğiniz sigaradır. QOS Tadı İle Sigara ile aynı keyfi almanızı sağlar. Arıca İQOS normal sigara masrafına göre daha fazla tasarruf yapmanızda yararlıdır.

Juul Pod Elektronik Sigara

Akıllı ısıtma sistemi olarak kullanılan Juul Pod tekrar doldurulabilir yanmayı aza indiren özellikte ısıtma mekanizmasına sahip üründür. Kapalı sistem buharı olan ürün Juul Pod USB portu sayesinde şarj edilebilme özelliğine sahiptir. Sigara içiminden geçişte içenlerin keyif almasını sağlayan içimden tatmin olmasını sağlayan buz tabanlı e sıvı nikotinin sıvı  formülüne sahiptir. Elektronik sigara jull kartonuna taklan Juul Pod kontrollü olarak takılan kartuşlar olarak adlandırılır. 

İstediğiniz ürünleri kapınıza gelmesini sağlayan elektronik ürün sipariş verebileceğiniz satış sitesinden aromatik tatlarda olan ürün Jull Pod ürünlerini temin edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesine sahip ürünleri kapınıza getiren siteden güvenli alışveriş yapma imkânı bulabilirsiniz. Beğenilen likit çeşitleri ve aromaları bulabileceğiniz siteden ister kartla isterseniz kapıda ödeme fırsatı ile ürünlerinizi kısa sürede teslim alabilirsiniz. 

Bir cevap yazın