İnstagram’da Canlı Yayın İzleme

İnstagram’da Canlı Yayın İzleme

İnstagram, yeni özellikler ekleyerek kullanıcıların daha geniş içeriklere ulaşmasını sağlamıştır. Canlı yayın özelliği ile İnstagram kullanıcıları canlı yayın açarak takipçilerinin katılmasını sağlayabilir. Canlı yayın izlemek için hikâye kısmında yer alan canlı başlıklarına tıklayabilir ve yayın ekranını açabilirsiniz.

İnstagram’da Canlı Yayın Ne Kadar Kalır?

İnstagram hikâye özelliği ile birlikte kullanıcılarının anlık yayın yapmasına imkan tanıyan canlı yayın özelliğini geliştirmiştir. Canlı yayın yapmak için hikâye sekmesine tıklayarak canlı başlığını açabilirsiniz. Canlı yayınlara tüm takipçileriniz katılabilir. İnstagram beğeni satın al hizmeti sunan Bayigram canlı yayınlarınızın daha fazla izlenmesi için uygun fırsatlara sahiptir.

İnstagram’da yapacağınız canlı yayınlar anlık olarak paylaşılır. Zamanla geliştirilmiş olan özelliklere göre canlı yayın yapan kullanıcıları, canlı yayınlarının 1 saat yayında kalmasını sağlayabilecek. En fazla 4 saat profilinizde kalan canlı yayınları 30 gün kadar arşivde saklayabilirsiniz.

Canlı Yayını Nasıl Kaydedilir?

İnstagram canlı yayın özelliğini kullanmak oldukça kolay. Canlı yayın kaydetmek için hesabınıza tarayıcı üzerinden veya mobil uygulama üzerinden giriş yapabilirsiniz.

  • Canlı yayın açmak için hesabınıza giriş yaptıktan sonra ekranın üst kısmında yer alan + sekmesine tıklayabilirsiniz. Bu sekmeye tıkladıktan sonra kamera ekranı açılacaktır.
  • Ekranın alt kısmında canlı başlığı bulunur. Canlı başlığına tıkladıktan sonra canlı yayın başlat seçeneğine tıklayarak yayın kaydı yapmaya başlayabilirsiniz.
  • Canlı yayın yaparken videonuz takipçilerinizle anlık olarak paylaşılır. Canlı yayının profilde kalmasını isterseniz öne çıkarma seçeneği ile 4 saat kalmasını sağlayabilirsiniz.
  • Canlı yayınlar kullanıcıların arşivlerinde 30 gün kadar kayıtlı olarak kalır.

İnstagram’da İki Kişi Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

İnstagram canlı yayınını açmak için + sembolüne tıklayarak canlı başlığını açabilir ve kayıt yapmaya başlayabilirsiniz. Canlı yayını yalnız yapabileceğiniz gibi yayına farklı kişileri alabilirsiniz.

Canlı yayın ekranı üzerinde yer alan mikrofon simgenin yanında bulunan sekmeye tıklamanız ardından yayına farklı bir kullanıcı alabilirsiniz. Kullanıcı adını yazarak arayabileceğiniz kişiyi yayına alarak iki kişi yayın yapabilirsiniz. Aynı zamanda 3 veya 4 kişi ile yayın yapma şansınız da var. https://bayigram.com/instagram-begeni-satin-al/ adresi üzerinden canlı yayın özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın