Maltepe Köpek Eğitimi

Maltepe Köpek Eğitimi

Maltepe köpek eğitimi merkezi olarak son yıllarda evde köpek besleme alışkanlığının son derece arttığını ve bu köpeklerin mutlaka iyi bir şekilde eğitilmeleri gerektiğinin altını çiziyoruz. Evde beslenen köpeklerin insan yaşam alanlarına ayak uydurmaları ve hem kendilerinin hem de sahiplerinin rahat etmeleri için iyi bir eğitim şart.

Köpeklere Eğitim Ne Zaman Verilmelidir?

Maltepe köpek eğitimi merkezinde olduğu gibi temel kabul ettiğimiz kural, köpeğinize sahip olduğunuz ilk günden itibaren eğitime başlamanın faydalarıdır. Bütün köpekleri sevdiğimiz için alıyoruz ve özellikle eve köpek yavrusu olarak geldiklerinde onları kucağımızdan hiç düşürmüyoruz. Aslında her köpek sevgiyi hak eder ama onların sevgi kadar eğitime de ihtiyaçlarının olduğunu bilmelisiniz. Evinize geldiği ilk günden itibaren ister yavru ister yetişkin olsun bazı kurallara alışmasını istemek ve sağlamak gerekir.

Köpek eğitimine nasıl ve ne zaman başlamanız gerektiği konusunda firmamızdan tavsiye alabilir ve iyi bir eğitim alabilirsiniz. Firmamız ayrıca sınırsız köpek oteli hizmeti sunmaktadır. Maltepe köpek eğitimi kurumundan yardım ve destek alırsanız köpeğinizle iyi anlaşacağınızı bilmelisiniz. Temel eğitimden geçmiş köpeğiniz otur, otur, bekle, kalk, yat, gel gibi komutlarınızı anlayacak ve mutlaka yerine getirecektir. Köpek bu komutları beden dili aracılığıyla öğrenmeli ve koşulsuz olarak uygulamalıdır.

Köpeklere Ne Tür Eğitimler Verilir?

Maltepe köpek eğitimi merkezi olarak her cins ve yaş aralığındaki köpekler için eğitim programları uyguluyoruz. Köpeğiniz narkotik ya da arama kurtarma köpeği gibi çok özel amaçlar için değil de evinizde birlikte yaşamak için eğitilecekse öncelikle temel, ileri ve gelişmiş itaat eğitimleri verilmelidir. Köpek eğitim çalışmaları esnasında, öncelikle tuvalet eğitimi verilmelidir. Köpeklerin öğrenmeleri gereken tuvalet eğitimi herkes için son derece önemlidir. Ardından temel ve ileri düzeyde itaat eğitimi ile köpeğin insan hayatına ve sosyal yaşamına ayak uydurması sağlanır. Bunların haricinde özel olarak koruma eğitimi, bekçilik eğitimi ve gelişmişi eğitim programları da uygulanabilir.

Köpeğinizi Eğitirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Maltepe köpek eğitimi, köpeğiniz cinsine ve yaşına göre çeşitli eğitim programlarını uygulamaktadır. Eğitimden sonra köpeğinizin uygun şekilde sosyalleşmesi ve birçok komutu anlayıp yerine getirmesi beklenir. Köpek eğitiminin sadece bir kişi tarafından yapılması da önemlidir. Her önüne gelenin bir şeyler öğretmeye çalışması hayvanın tüm alışkanlıklarını ve önceki bildiklerini de unutmasına, karıştırmasına ve hatta huysuzluk göstermesine neden olur.

Yukarıdakilerin tümüne ek olarak, köpek eğitimi konusunda deneyim ve yeterli bilgi gereklidir. Bizimle temel ve özel bir köpek eğitim hizmeti alırsınız. Köpeklerin eğitiminde dikkat edilecek bir diğer husus da onların ırksal özellikleridir. Köpeklerin cinslerine göre eğitim seviyeleri ve zeka düzeyleri birbirinden farklılık gösterir.

Köpek Eğitimi Nasıl Yapılır?

Maltepe köpek eğitimi merkezi her tür, cins ve yaştaki köpeklerinizi dilediğiniz kadar pansiyonlarında ağırlamakta ve eğitmektedir. Köpeğinizi nasıl eğiteceğinizi bilmek son derece faydalıdır. Pek çok insan bir köpek yavrusunun kendisini dinlemesini, komutlarını anlamasını ve itaat etmesini ister. Bunun için çok çaba harcar, ancak pek başarılı olmaz. Buradaki anahtar, olumlu bir tutum, biraz ödül ve her gün sabırla zaman ayırmaktır. Ancak, en iyi çabalarınıza rağmen, tecrübeli bir eğitimci değilseniz harika antrenman sonuçları elde edemezsiniz. Bizden profesyonel köpek eğitim desteği alabilirsiniz. Yeni bir köpeğiniz olduğunda eğitimin çok önemli olduğunu unutmayın. Bu, bağlantının önemli bir parçasıdır ve tüylü arkadaşınızla olumlu bir ilişki geliştirmek ve sürdürmek istiyorsanız çok önemlidir.

Köpek eğitimine onu sahiplendiğiniz hemen ilk gün başlamalısınız, zaman geçirmek aleyhinize işleyebilir. En az 8 haftalık ilen eğitimler başlamalıdır. Tüm eğitimlerin yanında köpekler için en önemli olanlardan biri de tuvalet eğitimizdir. Bu konuda da Maltepe köpek eğitimi merkezi olarak üstün balarılar sağlıyoruz. Köpek eğitimi konusunda kurumuzdan uzman eğitmenlerimizden hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın