Revizyon Burun Estetiği Ne Zaman Yapılır

Burun estetiği yaygınlık kazanmasıyla birlikte en fazla tercih edilen estetik türlerinden birisi haline gelmiştir. Burnunun şeklini beğenmeyen veya sağlık sorunu yaşayan kişiler burun estetiği olurlar. Burun estetiği sonrası karşılaşılan bazı sorunlar olabilir. Bu sorunlar kişinin estetik sonrası burnunu beğenmemesi olabilmektedir. Bunun çeşitli sebepleri bulunmaktadır, kişi kendi istediği burnu anlatırken bu anlatımı yeterli düzeyde yapamazsa doktor istediği sonucu çıkaramaz. Bundan dolayı hasta estetik sonrası burnunu gördüğünde burnunun güzel olmadığını düşünür. Haliyle revizyon burun estetiği yani ikinci burun estetiği tercih edilir. Bu burun estetiğinde burundaki şekil bozukluğu giderilmeye çalışılır ve kişinin burnu tam olarak istediği hale getirilmeye çalışılır.

Burun estetiği sonrasında çeşitli sebeplerden dolayı memnuniyetsiz kalındığı takdirde revizyon burun estetiği tercih edilmektedir. Yani bu tercihe gitme aşamasında öncelikle normal burun estetiğinden olumlu sonuç alamamış olmanız gerekir. İlk burun estetiğinden olumlu sonuç alınamadıysa ikinci yani revizyon burun estetiğinin tercih edilmesi söz konusudur.

Revizyon Burun Estetiği

Revizyon Burun Estetiği Her Zaman Tercih Edilir Mi?

Revizyon burun estetiğinin her zaman tercih edilemeyeceğini söyleyebiliriz. Normal burun estetiği sonrası kendinizi beğenmediyseniz, burnunuzun istediğiniz gibi olmadığını düşündüyseniz bu durumda revizyon burun estetiği olup olamayacağınız konusunda doktorunuza danışmalısınız. Doktorunuz gerekli muayeneleri yapar ve inceleme sonrası size bilgi verir. Eğer uygunsanız tekrar bir planlama yapılarak revizyon burun estetiği yapılabilir. Uygun değilseniz yine size bu konuda bilgi verilerek aydınlatılmanız sağlanır. Bu yüzden ilk estetik işlemde en iyi sonucu almak için olabildiğince dikkatli olmak gerekir. Her ne kadar ikinci burun estetiğine genellikle ihtiyaç duyulmasa da dikkat etmek her zaman için iyidir.

Estetikle Kendinizi Çok Daha Güzel Bir Hale Getirebilirsiniz

Estetik sayesinde çok daha güzel bir hale gelmek mümkündür. Estetik öncesinde nasıl bir şey istediğinizi tam olarak kafanızda planlamalı ve bu planı doktora yeterli düzeyde anlatmalısınız. Bu sayede estetik işlem sonrası kendinizi beğenme oranınız çok daha yükseğe çıkacaktır. Estetiği tercih ederek kendinizi güzelleştirin, iyileştirin. Ne kadar güzelleşirseniz kendinizi o kadar iyi hissedeceksiniz.

Bir cevap yazın