Samsung Gear Sport incelemesi

Samsung Gear Sport incelemesi

İleri seviye aktivite takip odaklı yetenekleriyle dikkat çeken Samsung Gear Sport, merak edilen soruların cevaplarıyla test konuğumuz oldu.

Samsung’un gerek tasarımı gerekse özellikleriyle her yıl üzerine ciddi değerler katarak kullanıcılarla buluşturduğu akıllı saat serisi Gear, IFA 2017’de yeni bir üyeye daha kavuşmuştu. Geçtiğimiz yıl içerisinde S3 Classic ve S3 Frontier ile ciddi bir kullanıcı deneyim farkı oluşturan markanın kendi işletim sistemini başarılı şekilde entegre etmesi de şüphesiz bu olumlu geri dönüşlerdeki temel etkenler arasında. Tanıtıldığı etkinlikten itibaren merak edilen ve aileye katılan son üye olan Samsung Gear Sport, akıllı saat deneyimini aktif spor yapan kullanıcıların hayatlarına maksimum şekilde dahil etmek konusunda fazlasıyla kararlı. Koşu ve yürüyüş gibi temel etkinliklerin yanı sıra bisiklet ve yüzme konusunda da ciddi bir deneyim sunan Sport, tasarımıyla da amacına tamamen hizmet edecek bir yapıyı barındırıyor.

Samsung Gear Sport9.2/10Ozan ÖĞRETMENOĞLUGİRİŞ NE GEREKİYORSA O AKICI VE YERİNDE ÖZELLİKLER TEREDDÜT ETTİRMEYEN PİL PERFORMANSI DETAYLARTEKNİK ÖZELLİKLER VE PUANLAMA

Kaynak: sondakikablog.com

Bir cevap yazın