Sohbet Uygulaması Raya

Sohbet uygulaması Raya, yabancı  ünlü ve influencer olan insanların birbirlerine ortak frekanslarını fark etmelerini sağlayan en önemli uygulamalardan biridir.

Raya, sosyete ünlülerini ve influencerleri üye olarak tanıtan en özel tanışma uygulamalarından biri olarak ünlüdür. Yalnızca davet ile giriş olduğu için bir başvuru süreci vardır ve insanlar üye olmak için ödeme yapmak zorundadır. Tipik bir tanışma ve sohbet uygulamasından daha az şikayet olduğu gözlenir.

Raya aylık yaklaşık $ 7’dir ve dünyanın her yerindeki insanları beğeninize göre kaydırabilirsiniz. Günlük beğenilerinizin limitine ulaşırsanız, günlük 30 beğeni için kabaca $ 11 ödeyebilir veya uygulamanın sizi yapmasını istediği mevcut bağlantılarınızla sohbet edebilirsiniz. Üye olduktan sonra, uygulama başvuruları reddetme hakkını saklı tutsa da arkadaşlarına kabullerini hızlandırmaya yardımcı olabilecek bir arkadaş kartı verebilirsiniz. Bu referans sistemi sayesinde hızlıca arkadaşlarınız üye olabilir.

Üyeler dünyanın her yerinde bulunur ve yaratıcı alanlarda çalışma eğilimindedir. Temelde flört için Tinder gibidir. Instagram hesabınızı bağlayabilir, bir şarkı seçebilir, fotoğrafların slayt gösterisini yapabilir ve romantik bağlantılar veya arkadaşlar arayabilirsiniz.

Uygulamada kimin yakında olduğunu görmek için konuma göre de arama yapabilirsiniz. Raya ayrıca, her ikinizin de ortak bir arkadaşınızın telefon numarası varsa, hangi arkadaşlarınızın ortak olduğunu gösterecektir. Böylece arkadaşınıza her zaman potansiyel romantik buluşmanıza kefil olup olmadığını sorabilirsiniz veya kişi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca belirli bir şehirde veya belirli bir endüstride üye arayabilir, böylece belli bir sektörde insanlarla iletişim kurmayı veya onlarla tanışmayı daha da kolaylaştırabilirsiniz. Bu şekilde meslektaş bir flört bulmanız çok kolaylaşır

Sohbet uygulaması Raya ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.mekansizin.com/  sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın