Uzun pil ömrüyle dikkat çeken Samsung Galaxy Watch incelemesi

Uzun pil ömrüyle dikkat çeken Samsung Galaxy Watch incelemesi

Uzun pil ömrüyle akıllı saat pazarında öne çıkan Samsung Galaxy Watch, şık tasarımı ve gelişmiş aktivite takibi yetenekleriyle test merkezimizin en yeni konuklarından biri oluyor. Saatin öne çıkan tüm yetenekleri mercek altında.

Akıllı saat teknolojileri hayatımızın vazgeçilmez parçası olmak için elinden geleni yapıyor. Henüz bir akıllı telefon bağımlılığı noktasında değiliz ancak, başarılı alternatifler kullanıcıların klasik saatlerini rafa kaldırmaya ikna etmeye başladı. Bu noktada daha çok “sağlık” odaklı geliştirilen bu cihazlar, aynı zamanda telefonlara olan bağımlılığı da biraz azaltmayı amaçlıyor. Peki sayısız alternatifin yer aldığı bu pazarda Samsung Galaxy Watch bize neler sunuyor?

Galaxy Watch’un incelemesine geçmeden önce biraz isminden bahsedelim. Bildiğiniz gibi bu sene Samsung, Gear S ailesinin ismini tamamen değiştirerek Samsung Galaxy Watch yaptı. Bize göre çok doğru ve yapılması gereken adımlardan biriydi bu. Çünkü açıkçası “Gear S” isminin ötesinde Samsung’un saati için yeni bir “markalaşmaya” ihtiyacı vardı. Karşımıza çıkan cihazın yeni bir ürün olduğu ve diğer Gear S modellerinden farklı bir noktada konumlandığını tüketiciye bir şekilde belli etmesi gerekiyordu. Bunu da bizce çok daha etkileyici bir isim tercihi olan Galaxy Watch ile yapıyor. Peki Samsung Galaxy Watch, isim değişiminin yanı sıra gerçekten de tazelenen ve etkileyici bir deneyimi sağlayabiliyor mu, beraber bakalım.

Samsung Galaxy Watch8.5/10Ninsu KAHRAMANGİRİŞKLASİK ŞIKLIK AKILLANDIUZUN PİL ÖMRÜDETAYLARTEKNİK ÖZELLİKLER VE PUANLAMA

Kaynak: tekyorum.com

Bir cevap yazın